Referencje

Gorąco polecam. Profesjonalne podejscie do klienta. Bardzo szybki termin realizacji zlecenia i bezproblemowy kontakt. W razie potrzeb na pewno będę wracał do tego Pana.

R.Merdel

Typując markę analizuję liczne szczegóły. W tym przypadku jestem zdecydowanie na „tak”.

R. Niejawski

Kumpel wskazał mi firmę i zyskałem na tym, że skorzystałem z jego porady. Fachowa marka, którą szczerze wskażę znajomym. Rozsądny cennik i sprawna obsługa klienta to coś, na co patrzę przy wyborze. Firma spełniła moje wymagania i na pewno ponownie skorzystam z jej oferty, jeśli zajdzie taka potrzeba

Firma badawcza SACADA Management&ResearchKraków

Współpraca z Web-Port zaczęła się od niedużego zlecenia, które pokazało ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną przedstawicieli firmy. W każdej chwili służą wielką pomocą i radą w doborze szczegółowych rozwiązań, włączając w to osobiste konsultacje online. Duże zaangażowanie i otwartość na projekty „szyte na miarę” do oczekiwań klienta tworzą spójną całość firmy. Jeżeli ktoś zastanawia się nad współpracą z profesjonalistami, gorąco polecam Web-Port.

Współpraca wzorowa. Zatrudniam do współpracy orły a nie kaczki, więc wybór Krystiana okazał się strzałem w 10-tkę. Ekspert to ktoś, kto popełnił wszystkie możliwe błędy w jednej wąskiej dziedzinie i wszystko wskazuje na to, że Krystian jest ekspertem. Myślę, że to relacja długoterminowa:) Polecam. Tomek

Rewelacja. Polecam wszystkim, którzy szukają specjalisty od niemożliwego. Długo szukałem osoby, która nie wie, że czegoś się nie da wykonać i to wykonuje. Szybka realizacja usługi oraz cenne rady dotyczące mojej strony sprawiają, że web-port wybieram jako opiekuna dla moich stron internetowych. Korzystałem już z usług innych firm oraz agencji zajmujących się robieniem stron, ale jak dotąd żadna nie oferowała tego poziomu zaangażowania w pracę co właśnie web-port. Jestem zachwycony i polecam.

Bardzo pozytywna współpraca. Oprócz ustalonego projektu otrzymałem również sporo wskazówek ułatwiających stworzenie atrakcyjnego serwisu. Współpraca jest bardzo elastyczna, nie ma problemu z wprowadzaniem zmian lub przeprojektowaniem jakiegoś elementu. W pewnym momencie musiałem upominać się kilka razy o kolejne materiały, jednak nie wpłynęło to negatywnie na całokształt oceny. Finalny efekt projektu graficznego jest bardzo atrakcyjny i funkcjonalny. Polecam tego wykonawcę!

Pełen profesjonalizm. Komunikatywny, rzeczowy, specjalista w swojej dziedzinie. Nieszablonowy. Traktuje każdego indywidualnie. Słucha uwag i przenosi je na efektywne działania. Zawsze udzieli rad i porozmawia. Płatność za zamówioną usługę dokonywana jest po jej wykonaniu. Polecam serdecznie, Małgorzata, ecobizuteria.pl

Praca wykonana ponad normę! Pan Krystian wykonując dla mnie zlecenie wykazał się ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem. Poświęcił cały dzień oraz noc by wykonać w niezwykle krótkim terminie prace, na której polegli inni programiści. Ponadto współpraca przebiegła bardzo komunikatywnie, w pozytywnej atmosferze. Niezdecydowanym, zdecydowanie polecam współpracę z Panem Krystianem.

Super miłe i szybkie wykonanie usługi. Po wdrożeniu komponentów i szablonu na Joomli wszystko przez telefon zostało wytłumaczone, krok po kroku. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką obsługą, nie mogę wyjść z podziwu. A to wszystko w bardzo przystępnych pieniądzach, na prawdę perfekt. Udam się do tej firmy zawsze kiedy będzie problem z moją stroną 🙂

mgr farm. Iwona IgnatowiczBiałystok

Apteka „Malwa” mgr farm. Iwona Ignatowicz potwierdza, że firma web-port.pl z Kudowy Zdrój zrealizowała dla nas portal Apteka Internetowa.Rekomenduję firmę Web-port.pl Barbara Kociszewska z Kudowy Zdrój jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania tego rodzaju zleceń. Efekty pracy spełniają wszystkie moje wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia ta firma.Dotychczasowa współpraca z web-port.pl daje mi podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie w przyszłości z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Zmiany na stronie www

Znakomita współpraca. Zlecenie wykonane zgodnie z założeniami. Do tego sympatyczny i pomocny kontakt. Plus za mnóstwo dodatkowych informacji i wiedzy. Polecam.

Ogrom pracy i zaangażowania ze strony wykonawcy przerósł moje najśmielsze oczekiwania, zlecenie wykonane zostało idealnie (duuużo lepiej niż początkowa idea strony) ze względu na ogromną pomoc i doradztwo ze strony web-port.pl. Uzgadnianie/dogrywanie najmniejszych nawet szczegółów w dogodnym terminie przez skype’a, dzięki czemu można było uzyskać fantastyczny efekt końcowy!!! Gorąco polecam każdemu, kto chce mieć piękną, funkcjonalną i profesjonalnie wykonaną stronę!

Roman MorawskiKoln
Muszę powiedzieć, że ekipa spisała się na medal. Projekt został stworzony terminowo natomiast poprawki naniesione na projekt zostały wprowadzone dokładnie z moimi wytycznymi. Jakościowo strona prezentuje się bardzo dobrze.

Znakomita współpraca. Zlecenie wykonane zgodnie z założeniami. Do tego sympatyczny i pomocny kontakt. Plus za mnóstwo dodatkowych informacji i wiedzy. Polecam.

A. Jędrzejewski

Specjalista od Magento do wykonania poprawek w sklepie. Polecam, szybko i dokładnie. A najważniejsze, że problem został rozwiązany.

Profesjonalnie, szybko i dokładnie tak jak chciałem, do tego dobry kontakt telefoniczny i fajna cena. Polecam!

Znakomicie – pełna profeska! Kontaktowo, szybko i fachowo – zdecydowanie polecam!

Gorąco polecam firmę Pana Krystiana Kociszewskiego. Jest on profesjonalistą, rzetelnym i sprawdzonym wykonawcą! Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy i terminowości z jaką praca została wykonywana. Bardzo dobry kontakt od pierwszej minuty zlecenia. Praca wykonana w terminie zgodnie z ustaleniami. Ze stworzonej strony internetowej i sklepu jestem bardzo zadowolona. Duża wiedza w tworzeniu sklepów internetowych i ich konfigurowania z najnowszymi trendami i obowiązującymi przepisami prawa.

e-serca.pl – Kudowa Zdrój

Dzięki web-port.pl nasze odwiedziny zwielokrotniły się trzy krotnie. A dzięki ich marketingowi goście naszej witryny zaczynają być naszymi klientami.

Serdecznie polecam, praca wykonana tak jak było uzgodnione, wspaniały kontakt, szybka realizacja. Serdecznie polecam !

Wykonawca z Pierwszej Ligi 🙂 Szybko, sprawnie , bez problemów. Będę korzystał w przyszłości ! POLECAM

Byłem zaskoczony, że tak zaawansowane opcje przy projekcie mogą zostać stworzone ! Profesjonalizm na najwyższym poziomie. W każdym momencie doradzali praktycznymi rozwiązaniami przy moich pytaniach. Bardzo otwarty i komunikatywny zespół. Dali gwarancję na 2 lata i stały kontakt gdybym miał w przyszłości pytania. Każda osoba indywidualnie wskazywała optymalne rozwiązania przy projekcie nawet w weekend. Bardzo polecam !

Między nami a Klientami jest chemia!