tworzenie
stron
internetowych

Responsywna (RWD)

Z rosnącą popularnością urządzeń przenośnych projektujemy zgodnie ze wszystkimi typami platform, aby użytkownicy mogli przeglądać i nawigować po witrynie z dowolnego medium, z którego korzystają. Niezależnie od tego, czy to laptop, tablet czy telefon komórkowy. Daje Ci największą wartość z punktu widzenia biznesu i sprawia, że ​​zaangażowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Oznacza to dostępność Twojej strony na wszystkich urządzeniach od telefonu po format TV.

Użyteczna

Zapewnienie jak najlepszego doświadczenia podczas korzystania z witryny internetowej. Tworzymy wyjątkowe wrażenia użytkowników poprzez zastosowanie architektury informacyjnej, projektowania interakcji, projektowania interfejsów użytkownika i metod projektowania wizualnego.

Wartościowa treść

Projekt witryny zawierający silną treść (również wielojęzyczną), a także wyjątkowe wrażenia użytkowników zwiększy Twoją optymalizację pod kątem wyszukiwarek i sprawi, że Twoja firma będzie łatwiej znajdować dla potencjalnych klientów szukających Twoich usług. Treść ta podnosi poziom zaufania. Nasz zespół marketingowy specjalizuje się w SEO, treści i relacjach z mediami internetowym, które pomagają zaprojektować niezbędną treść swojej witryny i strategicznie sprzedają ją, aby ugruntować Twoją obecność w sieci.

Z komunikacją

Chatuj z odwiedzającymi w czasie rzeczywistym Odpowiadaj odwiedzającym na nurtujące ich pytania. Jeżeli odwiedzający zacznie pisać, otrzymasz powiadomienie dźwiękowe i możesz natychmiast odpowiadać. Zadzwoń teraz, czasem szybciej coś powiedzieć niż napisać. Dlatego w trakcie trwania chatu, zarówno klient, jak i pracownik mogą zainicjować rozmowę głosową, aby wyjaśnić coś lepiej lub szybciej.

Z postępem

Tworzymy stronę www wraz z jej elementami przy użyciu takich języków programowania, jak: PHP, JAVA, SQL, MySQL, PostgreSQL, XML, XSL Smarty, X/HTML, CSS, JavaScript (jQquery). Wdrażamy WordPress, Joomla, Typo3, Concreate 5, Grav. Tniemy i kodujemy każdy projekt graficzny pod wybraną platformę.

Przygotowana pod SEO

Pod kątem wyszukiwarek przez odpowiednią budowę kodu, użycie tekstów już od strony głównej po przez wszystkie podstrony, poprawne linkowanie wewnętrzne pozwala rozwinąć pełnie możliwości w późniejszym pozycjonowaniu. Poprawna składnia składnia kodu HTML jak i dane strukturalne pozostaną poprawne. Strona tworzona tak aby była identyczna w przeglądarkach wspierających najnowsze technologie takie jak Safari, Opera, FireFox, Internet Explorer Edge i Chrome.