tworzenie
sklepów
internetowych

RWD

Z rosnącą popularnością urządzeń przenośnych projektujemy zgodnie ze wszystkimi typami platform, aby użytkownicy mogli przeglądać i nawigować po witrynie z dowolnego medium, z którego korzystają. Niezależnie od tego, czy to laptop, tablet czy telefon komórkowy. Daje Ci największą wartość z punktu widzenia biznesu i sprawia, że ​​zaangażowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Oznacza to dostępność Twojej strony na wszystkich urządzeniach od telefonu po format TV.

Platformy sklepów

Projektujemy, wdrażamy i modernizujemy sklepy internetowe na platformie WooCommerce, Prestashop, Magento, RedCart, Shoper i Virtuemart. Tworzymy również wersje dedykowane pod klucz aby spełnić wszystkie wymagania konsumenta. Przy każdym projekcie analizujemy potrzeby klienta, konkurencję i na tej podstawie proponujemy grafikę, ale także układ sklepu oraz formę prezentacji produktów.

Integracje

Import z Hurtowni produktów po przez pliki XML lub dowolne API. Integracje księgowe, Subiekt, iFirma oraz wFirma. Dwukierunkowa komunikacja z serwisem Allegro na pewno wspomoże sprzedaż. Integrujemy z każdym serwisem wysyłki, Poczta Polska, DHL, UPS, InPost Paczkomaty i tych, które pokazują się na rynku internetowym. Metody płatności z każdego kraju, Przelewy24, PayPal, PayU, iDEAL.

Komunikacja

Chatuj z odwiedzającymi w czasie rzeczywistym Odpowiadaj odwiedzającym na nurtujące ich pytania. Jeżeli odwiedzający zacznie pisać, otrzymasz powiadomienie dźwiękowe i możesz natychmiast odpowiadać. Zadzwoń teraz, czasem szybciej coś powiedzieć niż napisać. Dlatego w trakcie trwania chatu, zarówno klient, jak i pracownik mogą zainicjować rozmowę głosową, aby wyjaśnić coś lepiej lub szybciej.

Treść

Opisy produktów zawierające unikalne opisy (również wielojęzyczne), zwiększy Twoją optymalizację pod kątem wyszukiwarek i sprawi, że Twoja firma będzie łatwiej znajdować dla potencjalnych klientów szukających Twoich produktów oraz usług. Treść ta podnosi poziom zaufania. Nasz zespół marketingowy specjalizuje się w SEO, treści i relacjach z mediami internetowym, które pomagają zaprojektować niezbędną treść Twojej witryny i strategicznie sprzedają ją, aby zwiększyć widzialność w sieci.

Optymalizacja

Pod kątem wyszukiwarek przez odpowiednią budowę kodu, poprawne użycie tekstów już od strony głównej i wszystkie podstrony, poprawne linkowanie wewnętrzne pozwala rozwinąć pełnie możliwości w późniejszym pozycjonowaniu. Poprawna składnia kodu HTML jak i dane strukturalne pozostaną poprawne. Poprawne tytułu stron oraz fotografii produktów przyczynią się do zwiększenia wyszukiwania organicznego.

Pomoc techniczna

Zapewniamy pełną pomoc techniczną w trakcie trwania projektu, w czasie gwarancji oraz po upłynięciu terminu gwarancji.

Ponadto

Rozwijamy i przygotowujemy dodatkowe moduły do sklepu i panelu zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami klienta i ofertą sklepów. Szeroki zakres edycji struktury menu, po przez treść podstron, są w pełni edytowalne z panelu administracyjnego tak aby rozbudowa strony mogła podążać za potrzebami i w jak najmniejszym stopni nie wymagała pomocy informatycznej.