Usługi

TWORZENIE

STRON

INTERNETOWYCH

Genialna strona to taka gdzie można zobaczyć ją na każdym urządzeniu, która jest dostosowana do dowolnego ekranu, która jest zgodna we wszystkich przeglądarkach internetowych. Tworzymy pod WordPress, Joomla, Typo3 i dedykowane rozwiązania. Wersje wielojęzyczne i zoptymalizowane pod SEO. Przyśpieszone strony mobilne AMP i notyfikacje web push nie pozwolą zapomnieć o Twojej stronie.

ADMINISTRACJA

STRONAMI i SKLEPAMI

INTERNETOWYMI

Dzięki naszej opiece skupisz się nad rozwijaniem swojej firmy lub pasji, zaoszczędzisz czas i nerwy. Zyska na tym Twój portfel, ponieważ w przypadku awarii otrzymasz szybką pomoc, Twoja witryna nie zniknie z sieci, a dane nie zostaną utracone, więc nie stracisz przez to klientów.

TWORZENIE

SKLEPÓW

INTERNETOWYCH

Systemy sklepów internetowych, z pełnym dopasowaniem funkcjonalności do charakteru sklepu internetowego. Od dedykowanego rozwiązania po sklep na pewno znanych Ci już platformach internetowej sprzedaży „Open Source” jakim jest PrestaShop, Magento, Virtuemart, Shoper, WooCommerce, Shoplo. Wielojęzyczne z każdą walutą i przygotowane pod SEO.

DZIAŁAJĄCE

SEO

STRONY – SKLEPU

Tylko zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Nie bierzemy pod uwagę niedozwolonych praktyk z SWL, nie stosujemy cloakingu. Czyli nie ma innej treści dla odwiedzającego a innej dla wyszukiwarki. Każda wycena jest indywidualna i dostosowana do Twoich potrzeb.

AUDYT

STRON I SKLEPÓW

INTERNETOWYCH

Dzięki audytowi dowiesz jak naturalnie i trwale ma wzrosnąć Twoja pozycja w Google. Dowiesz się jak zyskać lepszą indeksację stron. Będziesz wiedział jak ma wzrosnąć ilość wizyt i polepszysz wyniki Google AdWords.

MODYFIKACJE

TWORZENIE

FUNKCJONALNOŚCI

Inne funkcjonalności podnoszące sprzedaż w sklepie? A może ciekawy wygląd galerii na stronie firmowej. Zmiana wyglądu karty produktu czy pocięcie projektu graficznego strony głównej? Zaprojektujemy – wdrożymy.

ZAKŁADANIE

OBSŁUGA PROFILI

SPOŁECZNIOŚCIOWYCH

Zapewnij niesamowite doświadczenie dla odwiedzających Twojego profilu social media. Przyciągniemy odwiedzających, zapewnimy doskonałe wrażenia dla odwiedzających i zdobędziemy dzięki nim potencjalnych klientów.

KREATYWNE

LOGA LOGOTYPY

DLA FIRM I MAREK

Profesjonalne loga i logotypy dla firm i marek. Projekty znaków graficznych ściśle pod wymogi naszych klientów i ich marek. Rewitalizacje „REDESIGN” obecnego logo, aby spełniało wszystkie Państwa, firmy, branży, rynku kryteria i wymogi. Dostosowanie identyfikacii wizualnej dla nowego logo lub logotypu.

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

GRAFICZNA

Od projektu serwisu internetowego oraz loga poprzez ulotki, banery, foldery, wizytówki czy papier firmowy. Innymi słowy wizerunek Twojego biznesu od projektowania aż pod druk w każdym formacie.

USUWANIE

WIRUSÓW

STRON SERWERA

Problem z zainfekowaną stroną? Serwer jest pełen plików i katalogów z wirusami bądź przyklejono złośliwy kod i chcesz sobie z tym poradzić? Bez paniki, wszystko uratujemy. Każda nasza realizacja ma ochronę w standardzie na 12 miesięcy.