Strony Internetowe Kudowa Zdrój
tworzenie i pozycjonowanie stron www

Strony Internetowe Kudowa Zdrój to kompleksowa oferta i wsparcie w marketingu internetowym dla małych i średnich firm z Kudowy Zdroju.

  Zadzwoń +48 885 535 555
  lub napisz
  Zabezpieczenie reCAPTCHA - Prywatność, Warunki

  Nasza oferta dla firm z Kudowy Zdroju

  TWORZENIE

  STRON

  INTERNETOWYCH

  Genialna strona to taka gdzie można zobaczyć ją na każdym urządzeniu, która jest dostosowana do dowolnego ekranu, która jest zgodna we wszystkich przeglądarkach internetowych. Tworzymy pod WordPress, Joomla, Typo3 i dedykowane rozwiązania. Wersje wielojęzyczne i zoptymalizowane pod SEO. Przyśpieszone strony mobilne AMP i notyfikacje web push nie pozwolą zapomnieć o Twojej stronie.

  ADMINISTRACJA

  STRONAMI

  INTERNETOWYMI

  Dzięki naszej opiece skupisz się nad rozwijaniem swojej firmy lub pasji, zaoszczędzisz czas i nerwy. Zyska na tym Twój portfel, ponieważ w przypadku awarii otrzymasz szybką pomoc, Twoja witryna nie zniknie z sieci, a dane nie zostaną utracone, więc nie stracisz przez to klientów.

  KOMPLEKSOWA

  OBSŁUGA

  GRAFICZNA

  Od projektu serwisu internetowego oraz loga poprzez ulotki, banery, foldery, wizytówki czy papier firmowy. Innymi słowy wizerunek Twojego biznesu od projektowania aż pod druk w każdym formacie.

  ZAKŁADANIE

  OBSŁUGA PROFILI

  SPOŁECZNIOŚCIOWYCH

  Zapewnij niesamowite doświadczenie dla odwiedzających Twojego profilu social media. Przyciągniemy odwiedzających, zapewnimy doskonałe wrażenia dla odwiedzających i zdobędziemy dzięki nim potencjalnych klientów.

  DZIAŁAJĄCE

  SEO

  STRONY

  Tylko zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Nie bierzemy pod uwagę niedozwolonych praktyk z SWL, nie stosujemy cloakingu. Czyli nie ma innej treści dla odwiedzającego a innej dla wyszukiwarki. Każda wycena jest indywidualna i dostosowana do Twoich potrzeb.

  Strona internetowa w czterech prostych krokach.

  wycena strony www

  WYCENA

  Prześlij zapytanie lub zadzwoń. Przedstawimy najlepsze rozwiązania i podamy wstępną kalkulację wszystkich kosztów związanych z realizacją strony.

  materiały do strony www

  MATERIAŁY

  Wszystkie Państwa przesłane materiały, umieszczamy w projekcie, dodatkowo zajmujemy się stworzeniem teksów za Ciebie.

  realizacja strony www

  REALIZACJA

  Przedstawiamy wygląd strony i nanosimy ewentualne poprawki. Następnie wysyłamy stronę na serwer i dodajemy do niej przekazane treści.

  gotowa strona www

  GOTOWA!

  Twoja nowa strona już gotowa, opłacasz fakturę, a my przekazujemy pełen dostęp do strony i przeprowadzamy szkolenie z obsługi Panelu CMS.