Pozycjonowanie Kudowa Zdrój

Ustawimy Cię w google w Kudowie Zdrój

WYSOKO | STABILNIE | BEZPIECZNIE

Pozycjonowanie z gwarancją

PŁACISZ ZA KONKRETNE EFEKTY, TYLKO!

Podpisz umowę na 18 miesięcy

PROSTA STRONA GRATIS W CENIE SUKCESU

POZYCJONOWANIE INTERNETOWYCH STRON W Kudowie Zdrój

trzeba się ustawić w biznesie

… najlepiej w pierwszej 10 Google, ponieważ Klienci w 95% wybierają strony z pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania, a taka pozycja gwarantuje Twojej firmię: przewagę nad konkurencją, większy ruch na stronie internetowej, zwiększenie zysków, pozytywny efekt wizerunkowy oraz jeszcze lepszą rozpoznawalność marki.

SKUTECZNE POZYCJONOWANIE W Kudowie Zdrój

płać wyłącznie za miejsce w wyszukiwarce

Proponujemy Ci sensowne, szczere i transparentne zasady: płacisz za skuteczne pozycjonowanie, czyli uzyskane miejsce w wyszukiwarce po wpisaniu do niej konkretnych słów kluczowych oraz drobną opłatę za obsługę całej kampanii. W ten sposób inwestujesz w swój sukces z potwierdzeniem w szczegółowych raportach oraz z możliwością bieżącej weryfikacji efektów – bez marginesu najmniejszego ryzyka.

POZYCJONOWANIE LOKALNE Kudowa Zdrój

wygraj najpierw u siebie

Jako odpowiedzialni i doświadczeni specjaliści w pozycjonowaniu gorąco polecamy działania o lokalnym zasięgu, których wysoka skuteczność przełoży się bezpośrednio na konkretne zyski w wymiarze marketingowym i finansowym.

W pierwszej kolejności rekomendujemy pozycjonowanie skoncentrowane na precyzyjnych frazach regionalnych oraz branżowych, a po osiągnięciu wysokich miejsc w wyszukiwarce oczywiście proponujemy działania o zasięgu ogólnopolskim. Aby zapewnić maksymalne efekty, m.in.: definiujemy optymalne frazy i słowa kluczowe wykorzystujemy nowoczesne narzędzia SEO stosujemy sprawdzone autorskie rozwiązania docieramy do konkretnych grup docelowych systematycznie optymalizujemy nasze działania

Pozycjonowanie lokale Kudowa zdrój

BEZPIECZNE POZYCJONOWANIE

w 100% zgodne z wytycznymi google

Czy wiesz, że…

…bezpowrotnie minęły czasy systemów wymiany linków i nachalnego pozycjonowania, które mogą powodować obecnie wiele szkód, w tym trwałe zepchnięcie strony na tzw. suplement index?

Właśnie dlatego bazujemy wyłącznie na bezpiecznych i sprawdzonych metodach opartych o najwyższe standardy White Hat SEO rekomendowane przez Google, które gwarantują skuteczne, bezpieczne oraz stabilne efekty pozycjonowania.

POZYCJONOWANIE + STRONA WWW

nowoczesna strona w prezencie!

Zawsze gwarantujemy Ci więcej niż nasza konkurencja, dlatego składamy Ci ofertę nie do odrzucenia: jeśli podpiszesz z nami umowę na 2 lata z budżetem w wysokości 500 PLN netto/miesiąc lub większym zbudujemy dla Ciebie prostą, ale elegancką, nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową, dzięki której osiągniesz wyższy poziom biznesowy.

MAŁE I DUŻE PROJEKTY SEO

maksimum w standardzie

Realizując Twoją kampanię zaproponujemy optymalne rozwiązania, tak aby zagwarantować Ci maksimum korzyści.

W zależności od Twoich preferencji oraz konkretnego budżetu nasza oferta obejmuje m.in.: kreatywny SEO copywriting profesjonalne budowanie linków optymalizację strony WWW ręczne opisanie tytułów, opisów i słów kluczowych dla każdej wprowadzanej podstrony; semantyczne opisanie danych adresowych firmy oraz godzin jej pracy/otwarcia z wykorzystaniem schema.org w zakresie pozycjonowania w wymiarze lokalnym przygotowanie mapy strony Google w postaci XML z uwzględnieniem danych adresowych w plikach KML utworzenie, oprawa graficzna i prowadzenie miejsc Google dedykowane strony zapleczowe