Marketing Kudowa

Reklama Kudowa Zdrój

Marketing Kudowa to kompleksowa oferta marketingu a w niej:

 • banery
 • szyldy
 • wizytówki
 • ulotki
 • gadżety
 • kubki
 • koszulki
 • potykacze
 • Rollup
 • Kasetony świetlne
 • Systemy Led
 • Foto ksiązki

Nasza oferta marketingu dla firm z Kudowy

TWORZENIE

STRON

INTERNETOWYCH

Genialna strona to taka gdzie można zobaczyć ją na każdym urządzeniu, która jest dostosowana do dowolnego ekranu, która jest zgodna we wszystkich przeglądarkach internetowych. Tworzymy pod WordPress, Joomla, Typo3 i dedykowane rozwiązania. Wersje wielojęzyczne i zoptymalizowane pod SEO. Przyśpieszone strony mobilne AMP i notyfikacje web push nie pozwolą zapomnieć o Twojej stronie.

ADMINISTRACJA

STRONAMI

INTERNETOWYMI

Dzięki naszej opiece skupisz się nad rozwijaniem swojej firmy lub pasji, zaoszczędzisz czas i nerwy. Zyska na tym Twój portfel, ponieważ w przypadku awarii otrzymasz szybką pomoc, Twoja witryna nie zniknie z sieci, a dane nie zostaną utracone, więc nie stracisz przez to klientów.

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

GRAFICZNA

Od projektu serwisu internetowego oraz loga poprzez ulotki, banery, foldery, wizytówki czy papier firmowy. Innymi słowy wizerunek Twojego biznesu od projektowania aż pod druk w każdym formacie.

ZAKŁADANIE

OBSŁUGA PROFILI

SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zapewnij niesamowite doświadczenie dla odwiedzających Twojego profilu social media. Przyciągniemy odwiedzających, zapewnimy doskonałe wrażenia dla odwiedzających i zdobędziemy dzięki nim potencjalnych klientów.

DZIAŁAJĄCE

SEO

STRONY

Tylko zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Nie bierzemy pod uwagę niedozwolonych praktyk z SWL, nie stosujemy cloakingu. Czyli nie ma innej treści dla odwiedzającego a innej dla wyszukiwarki. Każda wycena jest indywidualna i dostosowana do Twoich potrzeb.

MARKETING

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Doskonała strona WWW, czy najnowocześniejszy sklep internetowy bez marketingu jest jak luksusowy samochód bez silnika. Właśnie dlatego proponujemy Ci pakiet usług, które zapewnią Twoim firmowym witrynom wysoką pozycję w Google, większy ruch oraz lepszą konwersję. Mówiąc krótko: zapewnimy Ci przewagę w przestrzeni internetowej, zapewniając skuteczne, opłacalne i kompleksowe wsparcie.

POZYCJONOWANIE

ustaw firmę w Google

Twoi potencjalni klienci wybierają firmy z pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania i stawiają znak równości między pozycją a jakością oferty. Z tych dwóch powodów proponujemy Ci skuteczne pozycjonowanie w oparciu o jedną zasadę – płacisz za konkretne efekty. W ten sposób nie kupujesz kota w worku, lecz inwestujesz w sukces potwierdzony w szczegółowych raportach.

SOCIAL MARKETING

społeczna przestrzeń biznesu

Zmienimy Twoje firmowe profile na Facebooku, Google+, Twitterze oraz Instagramie w interaktywne, wciągające i opiniotwórcze platformy, dzięki którym zbudujesz wartościową społeczność fanów, zmodernizujesz swój wizerunek oraz uzyskasz większy ruch na stronie WWW.

OBSŁUGA FIRM

WEJDŹ NA NASTĘPNY POZIOM

„Dziękujemy – prace zakończone – do widzenia”. W naszej agencji koniec to dopiero początek, ponieważ zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, a przede wszystkim po zakończeniu projektu. Wszystko po to, aby przenieść Twój biznes na następny poziom i zapewnić Ci wymierne korzyści w wymiarze wizerunkowym, promocyjnym i sprzedażowym oraz odciążyć Ciebie i Twój zespół.

STAWKI GODZINOWE

z zegarkiem w ręku

Płacisz za pracę wykonaną co do minuty, a dzięki przejrzystym zasadom kontrolujesz czas naszych działań. Jeśli będziesz korzystać z naszych usług sporadycznie, to stawka godzinowa jest najlepszym rozwiązaniem.

ABONAMENT

pakietowa obsługa full-service

W ramach umowy eksploatujesz nasze doświadczenie, umiejętności i niewyczerpaną energię, zmieniając je w realne korzyści oraz spore oszczędności.