Agencja marketingowa Kudowa Zdrój
pozycjonowanie, social media stron www

Agencja marketingowa Kudowa Zdrój to kompleksowa oferta i wsparcie w marketingu internetowym dla małych i średnich firm z Kudowy Zdroju.

  Zadzwoń +48 885 535 555
  lub napisz
  Zabezpieczenie reCAPTCHA - Prywatność, Warunki

  Nasza oferta dla firm z Kudowy Zdroju

  ZAKŁADANIE

  OBSŁUGA PROFILI

  SPOŁECZNOŚCIOWYCH

  Pełne wsparcie w zapewnieniu niesamowitego doświadczenia dla odwiedzających Twojego profilu social media. Przyciągniemy klientów, zapewnimy doskonałe wrażenia dla Nich i zdobędziemy dzięki nim potencjalnych odbioróców.

  KOMPLEKSOWA

  OBSŁUGA

  GRAFICZNA

  Od projektu serwisu internetowego oraz loga poprzez ulotki, banery, foldery, wizytówki czy papier firmowy. Innymi słowy wizerunek Twojego biznesu od projektowania aż pod druk w każdym formacie.

  DZIAŁAJĄCE

  SEO

  STRONY

  Tylko zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Nie bierzemy pod uwagę niedozwolonych praktyk z SWL, nie stosujemy cloakingu. Czyli nie ma innej treści dla odwiedzającego a innej dla wyszukiwarki. Każda wycena jest indywidualna i dostosowana do Twoich potrzeb.

  TWORZENIE

  STRON

  INTERNETOWYCH

  Genialna strona to taka gdzie można zobaczyć ją na każdym urządzeniu, która jest dostosowana do dowolnego ekranu, która jest zgodna we wszystkich przeglądarkach internetowych. Tworzymy pod WordPress, Joomla, Typo3 i dedykowane rozwiązania. Wersje wielojęzyczne i zoptymalizowane pod SEO. Przyśpieszone strony mobilne AMP i notyfikacje web push nie pozwolą zapomnieć o Twojej stronie.

  ADMINISTRACJA

  STRONAMI

  INTERNETOWYMI

  Dzięki naszej opiece skupisz się nad rozwijaniem swojej firmy lub pasji, zaoszczędzisz czas i nerwy. Zyska na tym Twój portfel, ponieważ w przypadku awarii otrzymasz szybką pomoc, Twoja witryna nie zniknie z sieci, a dane nie zostaną utracone, więc nie stracisz przez to klientów.

  Działanie marketingowe w czterech prostych krokach.

  wycena marketingu internetowego

  WYCENA

  Prześlij zapytanie lub zadzwoń. Przedstawimy najlepsze rozwiązania i podamy wstępną kalkulację wszystkich kosztów związanych z marketingiem internetowym.

  materiały do marketingu internetowego

  MATERIAŁY

  Wszystkie Państwa przesłane materiały oraz zaproponowane, umieszczamy w projekcie, dodatkowo zajmujemy się stworzeniem teksów za Ciebie.

  realizacja marketingu internetowego

  REALIZACJA

  Przedstawiamy wstępne działania i nanosimy ewentualne poprawki. Następnie tworzymy plan działania oraz profile społecznościowe social media.

  gotowy marketing internetowy

  GOTOWA!

  Twoja nowa strona społecznościowa gotowa, opłacasz fakturę, a my przekazujemy pełen dostęp do statystyk i prowadzimy działania marketingowe według ustalonego planu.